Хоменко Олена Вікторівна — Вікіпедія

Олена Вікторівна Хоменко
Народилася 7 грудня 1975(1975-12-07) (48 років)
Бішкек, Киргизстан
Громадянство Україна Україна
Діяльність громадський діяч
політик
Alma mater Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
Посада народний депутат України
Партія Слуга народу
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Олена Вікторівна Хоменко (нар. 7 грудня 1975, Бішкек, Киргизстан) — українська громадська діячка, політикиня[1]. Народна депутатка України 9-го скликання[2]. Віцепрезидентка Парламентської Асамблеї Ради Європи з 23 січня 2023[3].

Життєпис[ред. | ред. код]

Закінчила економічний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (спеціальність «Маркетинговий менеджмент»). Отримала диплом з маркетингу Чартерного інституту маркетингу (Chartered Institute of Marketing, UK)[1]. Здобула освіту магістра з «Міжнародного права» в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Наразі здобуває освіту в Києво-Могилянській бізнес-школі за програмою «Стратегічне лідерство у секторі безпеки і оборони».

Олена Хоменко була директоркою з управління та розвитку цифрових продуктів ТОВ «Квартал 95»[1]. Працювала на керівних посадах у провідних телеком- та ІТ-компаніях[1].

Волонтерка у ГО «Ліга волонтерів»[1].

Кандидатка у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 129 у списку[4]. На час виборів: директорка з управління та розвитку цифрових продуктів ТОВ «Квартал 95», членкиня партії «Слуга народу». Проживає в Києві[5].

Членкиня Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки. Віцепрезидентка ПАРЄ та Заступниця члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Членкиня тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, що могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України і становити загрозу національній безпеці України (з 19 травня 2021)[6]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б в г д Список депутатів від партії «Слуга Народу» [Архівовано 8 серпня 2019 у Wayback Machine.] sluga-narodu.com
  2. "Слуга народу" склав мандат: замість нього в Раду зайде "кварталівка" [Архівовано 22 серпня 2019 у Wayback Machine.] Українська правда (22 серпня 2019)
  3. Представницю делегації ВР Хоменко обрано віцепрезиденткою ПАРЄ, - Мезенцева. Цензор.НЕТ (укр.). Процитовано 23 січня 2023.
  4. Партія "Слуга народу" обновила список кандидатів [Архівовано 9 вересня 2019 у Wayback Machine.] РБК-Україна (13.06.2019)
  5. Відомості про кандидата в народні депутати України [Архівовано 22 серпня 2019 у Wayback Machine.] cvk.gov.ua
  6. Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, що могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України і становити загрозу національній безпеці України: Постанова Верховної Ради України; Склад колегіального органу від 19.05.2021 № 1454-IX. Архів оригіналу за 21 травня 2021. Процитовано 25 травня 2021.

Посилання[ред. | ред. код]