Список переможців чемпіонату Італії з футболу — Вікіпедія

У 1898 році відбувся перший в історії офіційний чемпіонат Італії. У ньому взяли участь 4 команди, а усі матчі відбулися 8 травня на стадіоні «Velodromo Umberto I» у Турині. У фіналі «Дженоа» здолав туринський «Інтернаціонале» у додатковому часі (2:1) та став першим чемпіоном Італії в історії. У наступних розіграшах клуби грали у регіональних групах, переможці яких зустрічалися у плей-оф. Чинний чемпіон захищав титул проти переможця плей-оф. З 1904 року чемпіонат Італії отримав назву Прима-категорія

У 1907 році було організовано два чемпіонати в одному сезоні. В основному чемпіонаті виступають лише італійські гравці, а переможці отримають звання справжнього чемпіона Італії та будуть нагороджені «Кубком Буні». Другорядним турніром став федеральний чемпіонат. До нього допускалися іноземні гравці, які проживали на території Італії. Переможці отримають звання федерального чемпіона Італії та «Кубок Спенслі».

Таке рішення було вмотивовано бажання FIF стимулювати слабші команди які складалися лише з італійських команд, але не могли конкурувати з клубами які мали сильних іноземних гравців. «Дженоа», «Торіно» та «Мілан» вийшли з цих чемпіонатів, протестуючи проти рішення FIF. Переможцем федерального чемпіонату став «Ювентус», а італійського чемпіонату «Про Верчеллі». Згодом FIGC ухвалив рішення не визнавати чемпіонства «Ювентуса» через бойкот інших сильних клубів.

Наступний сезон також пройшов у такому форматі. Переможець федерального чемпіонату отримував «Кубок Оберті» замість «Кубку Спенслі». Більшість сильних клубів змінили стратегію боротьби проти FIF. Вони ухвалили рішення брати участь лише у федеральному чемпіонаті, утримавшись від італійської національної першості. Мотивація клубів була в тому, щоб применшити значення національного турніру. За підсумками сезону федеральним чемпіоном став «Про Верчеллі», а національним «Ювентус». Стратегія клубів змусила FIGC відмовитися від проведення двох чемпіонатів, визнавши «Про Верчеллі» справжнім чемпіоном сезону.

Сезон 1909–10 пройшов у форматі ліги у якій брали участь 9 клубів. Кожна команда проводила два матчі проти суперників (1 вдома та 1 в гостях). За підсумками сезону, команда, яка набирала найбільше очок отримувала звання федерального чемпіона та статус справжнього чемпіона Італії. Команда, яка складається лише з італійських гравців та покаже найкращий результат серед таких команд, отримає звання національного чемпіона. Національним чемпіоном став «Про Верчеллі», а федеральний (основний) титул розіграли «Про Верчеллі» та «Інтернаціонале» в очній зустрічі за чемпіонство. «Інтернаціонале» розгромив суперників (10:3) та став повноцінним чемпіоном, а національний титул «Про Верчеллі» залишився неофіційним.

У сезоні 1910–11 також відбулися зміни у форматі. Після допуску регіонів Венето та Емілії було сформовано дві групи за регіональним принципом (П'ємонт-Ломбардія-Лургія та Венето-Емілія-Романья). Переможці груп виходили у фінал, де визначався чемпіон. Через два роки відбувся поділ чемпіонату на ліги Північної та Південної Італії. У кожній лізі був поділ за географічним принципом. Регіональні переможці змагалися між собою за вихід у національний фінал, у якому грали найкраща команда «півночі» та «півдня».

У 1915 році команди не встигли дограти чемпіонат через початок Першої світової війни. У 1919 році, після закінчення бойових дій, FIGC ухвалила рішення визнати «Дженоа», який на момент зупинення турніру лідирував у своїй лізі, чемпіоном цього сезону. У 1916 році «Мілан» виграв Федеральний кубок, який був заміною чемпіонату Італії. Цей турнір був обмежений лише північними командами, за винятком« Про Верчеллі», та не визнається FIGC офіційним чемпіонством.

У 1921 році відбулися конфлікт між провідними італійськими клубами («Про Верчеллі», «Болонья», «Ювентус») та FIGC. Клуби просили скоротити кількість клубів у вищій італійській лізі, відповідно до плану розробленого головним тренером збірної Італії Вітторіо Поццо. FIGC відхилила пропозицію клубів. У відповідь на це була організована CCI, яка створила свій чемпіонат — Пріма дивізіон. Він пройшов одночасно з чемпіонатом організованим FIGCПрима-категорією. Таким чином в Італії по завершенні сезону було два чемпіони: «Новезе» (FIGC) та «Про Верчеллі» (CCI). Перед початком наступного сезону FIGC погодилася скоротити кількість команд у Північній лізі до 36 клубів («Компроміс Коломбо»), а CCI була розформована. У 1923 році кількість клубів у Північній лізі скоротилася до 24.

У 1926 році з метою реформи італійського чемпіонату була ухвалена Хартія В'яреджо. Клуби, які виступали у лігах Північної та Південної Італії, були об'єднані для виступів в Національному дивізіоні. Ліцензію для виступів у новому турнірі отримали 17 клубів «півночі» та 3 клуби «півдня». Серед положень ухваленої Хартії також була заборона виступів іноземних гравців у новому чемпіонаті. 20 клубів, які виступали в Національному дивізіоні були поділені на групи A та B, по 10 команд у кожній. 3 найкращі команди кожної групи виходили у фінальний раунд, де визначався чемпіон. Дебютний розіграш турніру завершився скандалом. «Торіно» здобув чемпіонство, але після розслідування FIGC вони були позбавлені титула. Було встановлено, що офіційний представник «Торіно», у матчі проти «Ювентуса» який відбувся 5 червня 1927 року, підкупив захисника суперників Луїджі Аллеманді.

У 1929 році Національний Дивізіон розділився на два дивізіони (по 16 команд у кожному), утворивши Серію А (вищий футбольний дивізіон) та Серію Б (нижчий футбольний дивізіон). Сезон 1929–30 був першим офіційним розіграшем нового формату змагань, а чемпіоном став «Інтернаціонале», який виступав під назвою «Амброзіана-Інтер». У наступних сезонах «Ювентус» встановив історичну рекордну серію, здобувши п'ять чемпіонств поспіль.

У 1940-х роках «Торіно», який увійшов у історію італійського футболу під назвою Великий «Торіно», повторив цей рекорд. Гравці та тренерський штаб цієї легендарної команди загинули у авіакатастрофі на Суперзі за чотири тури до кінця останнього чемпіонського сезону.

У середині 60-х років «Інтернаціонале» Еленіо Еррери виграв три чемпіонські титули та двічі поспіль виграв Кубок європейських чемпіонів та Міжконтинентальний кубок.

У 1980 році відбувся корупційний скандал «Тотонеро» у якому було замішані сім футбольних клубів. У результаті розслідування «Мілан» та «Лаціо» були переведені у серію Б. У 1986 сталося ще одне «Тотонеро», у якому були замішані дев'ять клубів з трьох футбольних дивізіонів. Єдиною командою Серії А у цій справі була «Удінезе».

На початку 90-х років «Мілан» під керівництвом Фабіо Капелло виграв чотири чемпіонські титули за п'ять років. Також ця команда три роки поспіль грала у фіналі Ліги чемпіонів, вигравши титул у 1994 році.

У травні 2006 року футбольну Італію сколихнув корупційний скандал, який увійшов у історію під назвою «Кальчополі». «Ювентус», «Мілан», «Фіорентина», «Лаціо» та «Реджина» були замішані у купівлі ігор, змові зі суддями та футбольними чиновниками. У результаті розслідування «Ювентус» був позбавлений чемпіонських титулів 2005 та 2006 років та переведений у Серію Б. Інші клуби отримали штрафні санкції у вигляді позбавлення очків, декілька домашніх матчів без глядачів та виключення з Ліги чемпіонів.

У кінці 2000-х «Інтернаціонале» став третьою командою в історії Серії А, яка виграла п'ять чемпіонств поспіль. У сезоні 2009–10 «Інтернаціонале» під керівництвом Жозе Моурінью не лише став чемпіоном Італії, а також виграв кубок Італії та Лігу чемпіонів, ставши першою італійською командою в історії яка оформила требл.

Наступне десятиліття пройшло під домінуванням «Ювентуса». Туринський клуб виграв дев'ять чемпіонських титулів поспіль, встановивши новий рекорд. За цей період вони також виграли чотири кубки Італії, чотири суперкубки Італії та двічі грали у фіналі Ліги чемпіонів.

Скорочення[ред. | ред. код]

М кількість зіграних матчів В кількість виграних матчів П кількість програних матчів Н кількість нічийних матчів
О кількість очок в чемпіонаті З кількість забитих голів Пр кількість пропущених голів Р різниця забитих та пропущених голів

Примітка: До списку внесені гравці, які виходили на поле бодай в одному матчі переможного турніру.

Чемпіонат Італії (1898—1903)[ред. | ред. код]

Сезон Переможець турніру Титул Склад Тренер Статистика Інші виграні турніри
М В Н П О З Пр Р
1898

«Дженоа»

1 воротаріВільям Бейрд[it]; захисникиЕрнесто Де Галлеані[it], Фаусто Гільйотті[it], Едоардо Пастер[it], Джеймс Спенслі; півзахисникиСільвіо П'єро Бертолло[it], Валліс Гільйон[it], Джон Кортьє Ле Пеллі[it]; нападникиДжованні Боччардо[it], Генрі Дапплс[it], Норман Віктор Лівер[it] Джеймс Спенслі[1] 2 2 0 0 4 4 1 +3
1899 2 воротаріФаусто Гільйотті[it]; захисникиЕрнесто Де Галлеані[it], Говард Пассадоро[it], Едоардо Пастер[it], Джеймс Спенслі; півзахисникиАрклесс[it]; нападникиДжозеф Вільям Агар[it], Генрі Дапплс[it], Етьєн Детендр[it], Норман Віктор Лівер[it], Енріко Пастер[it] 1 1 0 0 2 3 1 +2
1900 3 воротарі — ?, Арістід Пароді[it], Джеймс Спенслі; захисникиЕрнесто Де Галлеані[it], Фаусто Гільйотті[it], Говард Пассадоро[it], Едоардо Пастер[it], Паоло Россі[it]; півзахисникиГенманн[it]; нападникиДжозеф Вільям Агар[it], Джованні Боччардо[it], Генрі Дапплс[it], Джордж Фокус[it] 2 2 0 0 4 10 1 +9
1901

«Мілан»

1 воротаріХуд[it]; захисникиКатулло Гадда[it], Ганс Гейнріх Шутер[it], Луїс Вагнер[it]; півзахисникиДаніеле Анджелоні[it], Герберт Кілпін, Курт Ліес[it]; нападникиДевід Аллісон[it], Геррейро Коломбо[it], Самуель Річард Девіс[it], Едвард Доббі[it], Етторе Негретті[it], Ллевіллін Невілл[it] Герберт Кілпін[1] 2 2 0 0 4 6 2 +4
1902

«Дженоа»

4 воротаріДжеймс Спенслі; захисникиАльфред Картьєр[it], Альберто Деламар[it], Фаусто Гільйотті[it], Говард Пассадоро[it], Едоардо Пастер[it], Паоло Россі[it], Карл Шенфт[it]; півзахисникиАттіло Сальваде[it], Оскар Шеллер[it]; нападникиДжозеф Вільям Агар[it], Генрі Дапплс[it], Енріко Пастер[it], Джеймс Спенслі[1] 4 4 0 0 8 11 4 +7
1903 5 воротаріДжеймс Спенслі; захисникиЕтьєнн Буньйон[it], Паоло Россі[it], Говард Пассадоро[it], Едоардо Пастер[it], Карл Шенфт[it]; півзахисникиДжованні Фоффані[it]; нападникиДжозеф Вільям Агар[it], Енріко Пастер[it], Генрі Дапплс[it], Монтальді[it] 1 1 0 0 2 3 0 +3

Прима-категорія (1904—1922)[ред. | ред. код]

Сезон Переможець турніру Титул Склад Тренер Статистика Інші виграні турніри
М В Н П О З Пр Р
1904

«Дженоа»

6 воротаріДжеймс Спенслі; захисникиЕтьєнн Буньйон[it], Едуардо Пастер[it], Паоло Россі[it], Карл Шенфт[it]; півзахисникиВієрі Арнальдо Гоецлоф[it], Аттіло Сальваде[it], Оскар Шеллер[it]; нападникиДжозеф Вільям Агар[it], Енріко Пастер[it], Сільвіо Пеллерані[it] Карл Шенфт[it][1] 1 1 0 0 2 1 0 +1
1905

«Ювентус»

1 воротаріДоменіко Дуранте[it]; захисникиОресте Мацція[it]; півзахисникиДжоакіно Армано[it], Джек Дімент[it], Джованні Гоцціоне[it], Пол Арнольд Вальті[it]; нападникиАльберто Барберіс[it], Доменіко Донна[it], Луїджі Форлано[it], Уго Меріо[it], Джеймс Сквейр[it], Корло Вітторіо Варетті[it] [1] 6 4 2 0 10 13 3 +10
1906

«Мілан»

2 воротаріФрансуа Менно Кноте[it], Аттіліо Трере; захисникиГерберт Кілпін, Андреа Мескія[it], Гуїдо Мода[it]; півзахисникиАльфред Боссхард[it], Оскар Йозеф Гігер[it], Джузеппе Ріцці; нападникиАттіліо Коломбо[it], Геррейро Коломбо[it], Умберто Малвано[it], Гуїдо Педроні[it], Антоніо Сала[it], Алессандро Трере[it], Ернст Відмер[it] Герберт Кілпін[1] 8 5 2 1 12 14 8 +6
1907 3 воротаріДжераломо Радіче[it]; захисникиАндреа Мескія[it], Гуїдо Мода[it]; півзахисникиАльфред Боссхард[it], Джан Гуїдо П'яцца[it], Аттіліо Трере; нападникиАттіліо Коломбо[it], Ганс Вальтер Імгофф[it], Герберт Кілпін, Йоганн Фердінанд Медлер[it], Камілло Парізіні[it], Алессандро Трере[it], Ернст Відмер[it] Даніеле Анджелоні[it][1] 6 4 2 1 10 17 3 +14
1908

«Про Верчеллі»

1 воротаріДжованні Інноченті, Джованні Сассі[it]; захисникиАнджело Бінаскі, Еуженіо Салванескі, Джузеппе Серветто[it]; півзахисникиГвідо Ара, П'єтро Леоне, Джузеппе Мілано; нападникиМарчелло Бертінетті[it], Вінченцо Фрезія, Феліче Мілано, Карло Рампіні, Аннібаль Вісконті[it] Марчелло Бертінетті[it][1] 6 3 3 0 9 8 4 +4
1909 2 воротаріДжованні Інноченті; захисникиАнджело Бінаскі, Джузеппе Серветто[it]; півзахисникиГвідо Ара, П'єтро Леоне, Джузеппе Мілано; нападникиКарло Корна, Вінченцо Фрезія, Феліче Мілано, Карло Рампіні, Аннібаль Вісконті[it] Джузеппе Мілано[1] 6 4 2 0 10 11 6 +5
1909–1910

«Інтернаціонале»

1 воротаріП'єро Кампеллі, Анджело Де Магістріс[it], Гейні Мюллер[it]; захисникиОскар Енглер[it], Маріо Моретті[it], Карло Стрейт[it], Альфредо Цоллер[it], Роберто Фронте[it], Ганс Дженні[it]; півзахисникиВірджиліо Фоссаті, Ернест Патерлі[it], Ернесто Креспі[it], Карло Пайєр[it], Джованні Капра[it], Джан Марія Кадоні[it], Карло Коччі[it], Фуртер, Стаблер; нападникиЕрманно Аебі, Бернард Шулер[it] Вірджиліо Фоссаті[1] 17 13 1 3 27 65 29 +36
1910–1911

«Про Верчеллі»

3 воротаріДжованні Інноченті; захисникиФеліче Баріле[it], Анджело Бінаскі, Лука Базолла, Модесто Валлє; півзахисникиГвідо Ара, П'єтро Леоне, Джузеппе Мілано; нападникиКарло Корна, П'єтро Ферраро[it], Карло Рампіні Джузеппе Мілано[1] 18 14 3 1 31 49 9 +40
1911–1912 4 воротаріДжованні Інноченті, Джованні Сассі[it]; захисникиФеліче Баріле[it], Анджело Бінаскі, Лука Базолла, Модесто Валлє; півзахисникиГвідо Ара, Феліче Берардо, П'єтро Леоне, Джузеппе Мілано; нападникиКарло Корна, П'єтро Ферраро[it], Карло Рампіні 20 17 2 1 36 63 12 +51
1912–1913 5 воротаріЕтторе Берра[it], Джованні Інноченті; захисникиАнджело Бінаскі, Лука Базолла, Еуженіо Салванескі, Модесто Валлє; півзахисникиФеліче Берардо, Гвідо Ара, П'єтро Леоне, Джузеппе Мілано; нападникиАлессандро Аймоне-Марсан[it], Карло Корна, П'єтро Ферраро[it], Вінченцо Фрезія, Феліче Мілано, Алессандро Рампіні, Карло Рампіні, Енріко Таччіні, Вітторіо Зорцолі[it] 21 18 3 0 39 66 3 +63
1913–1914

«Казале»

1 воротаріКандідо Де Джованні[it], Аттіліо Галліна[it]; захисникиАльберто Бусанкано[it], Аттіліо Мадджіані[it], Маріо Скрівано[it]; півзахисникиЛуїджі Барбезіно, Луїджі Кавасонца[it], Алессандро Джена[it], Джузеппе Пароді, Оресте Роза[it]; нападникиДжованні Бертінотті[it], Секондо Каір[it], П'єтро Альфредо Ферраріс[it], Ферріно[it], Джованні Галліна, Анджело Маттеа, П'єтро Раветті[it], Секондо Сівіардо[it], Амедео Варезе [1] 30 25 1 4 51 89 18 +71
1914–1915[2]

«Дженоа»

7 воротаріАдольфо Гнекко[it], Паскуале Ліззоне[it], Джакомо Ролла[it]; захисникиКлаудіо Казанова, Ренцо Де Веккі, Карло Феррарі[it], Руджеро Майнері; півзахисникиМаріо Барабіно[it], Луїджі Бенвенуто[it], Тіто Даванзеллі[it], Конрад Геррманн[it], Етторе Леале, Алессандро Маньї[it], П'єтро Пелла[it], Енріко Сарді, Доменіко Седіно[it], Джованні Траверсо[it]; нападникиФеліче Берардо, Аугусто Бергаміно, Луїджі Маньяно[it], Едоардо Маріані, Арістодемо Сантамарія, Персі Валсінгам[it] Вільям Гарбатт[1] 21 17 1 3 35 99 21 +78
з 1915 по 1919 рік чемпіонат Італії не проводився через Першу світову війну
1919–1920

«Інтернаціонале»

2 воротаріП'єро Кампеллі, Сільвіо Даль Корзо[it], Данте Сільвестрі[it]; захисникиАллесандро Бельтраме[it], Чезаре Чевеніні[it], Маріо Чевеніні[it], Анджело Фаббрі[it], Джузеппе Фоссаті[it], Густаво Франческоні[it], Алессандро Мілезі[it], Гвідо Оліварес[it], Оресте Віджано[it]; півзахисникиЕміліо Аграді[it], Альдо Чевеніні, Паоло Шейдлер[it]; нападникиЕрманно Аебі, Джузеппе Асті, Франко Бонтадіні, Луїджі Чевеніні, Леопольдо Конті Франческо Мауро[it], Ніно Резеготті[it][3] 23 17 5 1 38 84 28 +56
1920–1921

«Про Верчеллі»

6 воротаріДжузеппе Барберіс[it], Маріо Курті[it]; захисникиАнджело Бінаскі, П'єро Боссола[it], Луїджі Червіні, Вірджиніо Розетта; півзахисникиГвідо Ара, Уго Черія[it], Андреа Де Б'янкі, Джузеппе Пароді, Антоніо Періно[it]; нападникиМаріо Ардіссоне, Франческо Борелло, Карло Корна, Артуро Гай, Маріо Мауліні, Альдо Мілано[it], Реміджіо Мілано[it], Алессандро Рампіні, Луїджі Рампіні, Піо Рампіні, Джузеппе Туріна Гвідо Ара[3] 19 14 1 4 29 45 16 +29
1921–1922 (FIGC)

«Новезе»

1 воротаріЕміліано Савіно[it], Сільвіо Стрітцель[it]; захисникиЕміліона Бонато[it], Маріо Чевеніні[it], Джетано Гріппі[it], Рінальдо Оліваццо[it], Луїджі Верчеллі; півзахисникиДоменіко Аліче[it], Луїджі Чевеніні, Агостіно Фоссаті[it], Етторе Нері[it], Маріо Пароді, Маріо Тоселлі[it]; нападникиДжузеппе Асті, Леоніда Бертуччі[it], Альдо Чевеніні, Карло Чевеніні[it], Карлетто Джамбаротта[it], Арістодемо Сантамарія, Стефано Сантамарія[it] Арістодемо Сантамарія[3] 15 10 5 0 25 32 6 +26

Прима-дивізіон (1922—1926)[ред. | ред. код]

Сезон Переможець турніру Титул Склад Тренер Статистика Інші виграні турніри
М В Н П О З Пр Р
1921–1922 (C.C.I.)

«Про Верчеллі»

7 воротаріМаріо Курті[it]; захисникиВірджиніо Розетта, П'єро Боссола[it]; півзахисникиДжузеппе Пароді, Антоніо Періно[it], Уго Черія[it], Реміджіо Мілано[it], Артуро Гай, Рівера; нападникиМаріо Ардіссоне, Франческо Борелло, Густаво Гай[it], Алессандро Рампіні, Піо Рампіні, Ліваріно, Гамберо, Леоне Гвідо Ара[3] 26 20 3 3 41 71 17 +54
1922–1923

«Дженоа»

8 воротаріДжованні Де Пра, Фердінандо Поматі[it]; захисникиОттавіо Барб'єрі, Дельфо Белліні, Маріо Костелла[it], Маріо Делла Гріса[it], Ренцо Де Веккі, Даніеле Моруцці[it]; півзахисникиГвідо Айкард[it], Луїджі Бурландо, Етторе Леале, Енріко Сарді, Джованні Траверсо[it]; нападникиАугусто Бергаміно, Едоардо Катто, Едоардо Маріані, Етторе Нері[it], Арістодемо Сантамарія Вільям Гарбатт[3] 28 22 6 0 50 75 21 +54
1923–1924 9 воротаріДжованні Де Пра, Фердінандо Серіоло[it]; захисникиОттавіо Барб'єрі, Дельфо Белліні, Маріо Костелла[it], Ренцо Де Веккі, Даніеле Моруцці[it]; півзахисникиГвідо Айкард[it], Луїджі Бурландо, Етторе Леале, Енріко Сарді; нападникиАугусто Бергаміно, Едоардо Катто, Луїджі Кузано[it], Едоардо Маріані, Етторе Нері[it], Арістодемо Сантамарія 26 16 7 3 39 56 16 +40
1924–1925

«Болонья»

1 воротаріМаріо Джанні, Луїджі Джелаті[it]; захисникиДжованні Боргато, Феліче Гаспері, Гастоне Бальді, Джузеппе Мартеллі; півзахисникиДжузеппе Делла Валле, Бернардо Перін, П'єтро Дженовезі, Джино Спадоні[it], Джузеппе Рубіні[it], Альберто Джордані, Пауло Інноченті; нападникиЛуїджі Модоні[it], Джузеппе Муцціолі, Альберто Поцці, Анджело Ск'явіо Германн Фельснер[4] 31 19 6 6 44 67 28 +39
1925–1926

«Ювентус»

2 воротаріДжанп'єро Комбі, Еціо Склаві; захисникиЛуїджі Аллеманді, Маріо Ферреро, Гвідо Джанфардоні[it], Уго Разетто[it], Вірджиніо Розетта; півзахисникиДжованні Барале, Оресте Барале, Карло Бігатто, Джузеппе Граббі, Маріо Менегетті, Маріо Паньяті[it], Йозеф Віола; нападникиТоммазо Каудера[it], Камілло Фенілі[it], Коррадо Гарільйо[it], Ференц Хірзер, Федеріко Мунераті, П'єро Пасторе, Джузеппе Торріані, Антоніо Вояк Єне Карой[5], Йозеф Віола[6][7] 27 20 5 2 45 84 18 +66

Національний дивізіон (1928—1929)[ред. | ред. код]

Сезон Переможець турніру Титул Склад Тренер Статистика Інші виграні турніри
М В Н П О З Пр Р
У сезоні 1926—1927 переміг «Торіно», але через звинувачення у підкупі суперників, був позбавлений чемпіонського титулу на початку наступного сезону
1927–1928 «Торіно» 1 воротаріМанліо Бачігалупо, Вінченцо Бозіа[it]; захисникиЧезаре Мартін, Джованні Вінченці; півзахисникиПаоло Амадезі[it], Адольфо Балонч'єрі, Енріко Коломбарі, Антоніо Янні, Даріо Мартін, Джузеппе Россетті, Джино Россетті, Маріо Спероне; нападникиІтало Бревіл'єрі[it], Серафіно Каррера[it], Франческо Францоні[it], Хуліо Лібонатті, Фелічано Монті, Нелло Стікко[it], Лучіано Веццані[it] Тоні Карньєллі[8] 34 22 5 7 49 111 37 +74
1928–1929

«Болонья»

2 воротаріМаріо Джанні, Паріде Педреті[it]; захисникиГастоне Бальді, Феліче Гаспері, П'єтро Дженовезі, Ромільдо Меркателлі[it], Еральдо Мондзельйо, Альфредо Пітто; півзахисникиАнтоніо Бузіні, Федеріко Бузіні, Джузеппе Делла Валле, Ніно Лоллі[it], Альберто Поцці; нападникиНіно Коджоллі[it], Джузеппе Мартеллі, Джузеппе Муцціолі, Бернардо Перін, Анджело Ск'явіо Германн Фельснер[9] 33 24 5 4 53 88 34 +54

Серія А (1929—т. ч.)[ред. | ред. код]

1930—1940[ред. | ред. код]

Сезон Переможець турніру Титул Склад Тренер Статистика Інші виграні турніри
М В Н П О З Пр Р
1929–1930 «Амброзіана-Інтер» 3 воротаріВалентіно Дегані, Боніфаціо Смерці[it]; захисникиЛуїджі Аллеманді, Джованні Больцоні[it], Вінченцо Коппо[it], Стефано Галліо[it], Джованні Гаспаріні[it], Гвідо Джанфардоні[it], Сільвіо П'єтробоні; півзахисникиАнтоніо Бласевич[it], Армандо Кастеллацці, Луіджі Кіміньягі[it], Енріко Ріволта, Луіджі Ріцці[it], П'єтро Серантоні, Джузеппе Віані; нападникиДжуліо Балестріні[it], Леопольдо Конті, Джузеппе Меацца, Луїджі Педрацціні[it], П'єтро Поверо[it], Умберто Візентін[it] Арпад Вейс[10] 34 22 6 6 50 85 38 +47
1930–1931 «Ювентус» 3 воротаріАльфредо Бодойра, Джанп'єро Комбі, Умберто Джібаудо[it]; захисникиУмберто Калігаріс, Маріо Ферреро, Вірджиніо Розетта, Джованні Варльєн; півзахисникиОресте Барале, Карло Бігатто, Еуженіо Кастельюччі[it], Карло Кротті, Ліно Моска, Франческо Рієр, Маріо Варльєн, Альдо Воллонйо[it]; нападникиРенато Чезаріні, Джованні Феррарі, Федеріко Мунераті, Раймундо Орсі, Джильберто Польяно[it], Джованні Веккіна, Олів'єро Вояк[it] Карло Каркано[11][12][13][14] 34 25 5 4 55 79 37 +42
1931–1932 4 воротаріДжанп'єро Комбі; захисникиУмберто Калігаріс, Маріо Ферреро, Луїс Монті, Вірджиніо Розетта; півзахисникиЛуїджі Бертоліні, Джованні Феррарі, Джованні Варльєн, Маріо Варльєн; нападникиРенато Чезаріні, Хуан Мальйо, Федеріко Мунераті, Раймундо Орсі, Енцо Роза[it], Джованні Веккіна 34 24 6 4 54 89 38 +51
1932–1933 5 воротаріДжанп'єро Комбі; захисникиУмберто Калігаріс, Маріо Ферреро, Вірджиніо Розетта, Дуїліо Сантагостіно, Джованні Варльєн; півзахисникиЛуїджі Бертоліні, Маріо Джента, Луїс Монті, Маріо Варльєн; нападникиФеліче Борель, Ренато Чезаріні, Джованні Феррарі, Франческо Імберті[it], Федеріко Мунераті, Раймундо Орсі, Педро Сернаджотто, Джованні Веккіна 34 25 4 5 54 83 23 +60
1933–1934 6 воротаріДжанп'єро Комбі, Чезаре Валінассо; захисникиУмберто Калігаріс, Маріо Ферреро, Вірджиніо Розетта, Джованні Варльєн; півзахисникиЛуїджі Бертоліні, Теобальдо Депетріні, Луїс Монті, Маріо Варльєн; нападникиФеліче Борель, Ренато Чезаріні, Джованні Феррарі, Марчелло Михалич, Раймундо Орсі, Педро Сернаджотто 34 23 7 4 53 88 31 +57
1934–1935 7 воротаріЧезаре Валінассо; захисникиУмберто Калігаріс, Альфредо Фоні, Вірджиніо Розетта, Джованні Варльєн; півзахисникиЛуїджі Бертоліні, Теобальдо Депетріні, Луїс Монті, Лучано Рамелла[it], П'єтро Серантоні, Маріо Варльєн; нападникиФеліче Борель, Ліно Касон[it], Ренато Чезаріні, Армандо Дієна, Джованні Феррарі, Гульєльмо Габетто, Раймундо Орсі[15], Альберто Тіберті[it] Карло Каркано[16], Карло Бігатто[17] 30 18 8 4 44 45 22 +23
1935–1936 «Болонья» 3 воротаріМаріо Джанні; захисникиДжордано Корсі, Діно Фйоріні, Феліче Гаспері, Маріо Монтесанто; півзахисникиМікеле Андреоло, Альдо Донаті, Франсиско Федулло, Рафаель Сансоне; нападникиДжерардо Оттані, Бруно Маїні, Карло Регуццоні, Анджело Ск'явіо, Альчіде Іван Віолі[it] Арпад Вейс[18][19] 30 15 10 5 40 39 21 +18
1936–1937 4 воротаріКарло Черезолі, П'єтро Феррарі; захисникиДжордано Корсі, Діно Фйоріні, Феліче Гаспері, Маріо Монтесанто, Маріо Паготто; півзахисникиМікеле Андреоло, Амедео Б'яваті, Альдо Донаті, Франсиско Федулло, Рафаель Сансоне; нападникиДжованні Бузоні, Лодовіко Де Філіппіс, Бруно Маїні, Карло Регуццоні, Анджело Ск'явіо 30 15 12 3 42 45 26 +19
1937–1938 «Амброзіана-Інтер» 4 воротаріДжузеппе Перукетті; захисникиДжузеппе Беллеріо[it], Кармело Буонокоре[it], Еміліо Гатторонк'єрі[it], Уго Локателлі, Костантіно Сала[it], Дуіліо Сетті[it]; півзахисникиАльдо Кампателлі, Джованні Феррарі, П'єро Коллі[it], Нікола Феррара[it], Еціо Менегелло[it], Ренато Ольмі; нападникиП'єро Антона[it], Антоніо Бізігато[it], Антоніо Феррара[it], П'єтро Ферраріс, Аннібале Фроссі, Джузеппе Меацца Армандо Кастеллацці[20] 30 16 9 5 41 57 28 +29
1938–1939 «Болонья» 5 воротаріКарло Черезолі, П'єтро Феррарі; захисникиДіно Фйоріні, Маріо Монтесанто, Маріо Паготто, Секондо Річчі, Альдо Туньйолі[it]; півзахисникиМікеле Андреоло, Джордано Корсі, Франсиско Федулло, Ауреліу Маркезе[it], Рафаель Сансоне; нападникиП'єро Андреолі, Амедео Б'яваті, Бруно Маїні, Етторе Пурічеллі, Карло Регуццоні, Альчіде Іван Віолі[it] Арпад Вейс[21], Германн Фельснер[22] 30 16 10 4 42 53 31 +22
1939–1940 «Амброзіана-Інтер» 5 воротаріАнджело Каймо[it], Джузеппе Перукетті; захисникиДжузеппе Беллеріо[it], Чельсо Баттайя[it], Кармело Буонокоре[it], Уго Локателлі, Бернардо Полі[it], Дуіліо Сетті[it]; півзахисникиАльдо Кампателлі, Енріко Кандіані[it], Антоніо Караччоло[it], Аттіліо Демарія, Джованні Феррарі, Еціо Менегелло[it], Ренато Ольмі, Віктор Поццо[it]; нападникиДжорджо Барсанті[it], П'єтро Ферраріс, Аннібале Фроссі, Умберто Ґуарньєрі[it], П'єтро Ребуцці[it], Вітторіо Ровеллі[it] Тоні Карньєллі[23] 30 20 4 6 44 56 23 +33

1941—1950[ред. | ред. код]

Сезон Переможець турніру Титул Склад Тренер Статистика Інші виграні турніри
М В Н П О З Пр Р
1940–1941 «Болонья» 6 воротаріП'єтро Феррарі, Глауко Ванц; захисникиАртуро Боніфорті[it], Джордано Корсі, Діно Фйоріні, Ауреліу Маркезе[it], Маріо Монтесанто, Маріо Паготто, Секондо Річчі; півзахисникиМікеле Андреоло, Нарціссо Бенетті[it], Амедео Б'яваті, Джованні Феррарі, Рафаель Сансоне; нападникиП'єро Андреолі, Толміно Касадіо[it], Бруно Маїні, Етторе Пурічеллі, Карло Регуццоні, Маріо Сдрауліг[it] Германн Фельснер[24] 30 16 7 7 39 60 37 +23
1941–1942 «Рома» 1 воротаріГвідо Мазетті, Фоско Різорті[it]; захисникиМаріо Ачербі[it], Серджіо Андреолі, Луїджі Брунелла, Луїджі Нобіле; півзахисникиДжузеппе Бономі[it], Ренато Каппелліні, Арістіде Косціа[it], Маріо де Грассі[it], Луїджі ді Паскуале[it], Альдо Донаті, Паоло Якобіні[it], Наїм Кріезіу, Едмондо Морнезе[it]; нападникиАмедео Амадеї, Чезаре Бенедетті[it], Ермес Борзетті[it], Мігель Анхель Панто[it] Альфред Шаффер[25] 30 16 10 4 42 55 21 +34
1942–1943 «Торіно» 2 воротаріАльфредо Бодойра, Філіппо Каваллі[it]; захисникиЛуїджі Кассано[it], Освальдо Ферріні, Сержіу П'ячентіні[it]; півзахисникиФіораванте Бальді, Джачінто Еллена[it], Чезаре Галлеа, Джузеппе Грецар, Еціо Лоїк; нападникиП'єтро Ферраріс, Гульєльмо Габетто, Валентіно Маццола, Ромео Менті, Франко Оссола Андраш Куттік[26], Антоніо Янні[27] 30 20 4 6 44 68 31 +37
У 1944 році відбувся неофіційний чемпіонат Італії. У 2002 році перемогу присвоїли «Спеції»
Сезон 1944–1945 скасовано через другу світову війну
1945–1946 «Торіно» 3 воротаріВалеріо Бачігалупо; захисникиАльдо Балларін, Вірджиліо Марозо, Сержіу П'ячентіні[it], Маріо Рігамонті; півзахисникиЕусебіо Кастільяно, Джузеппе Грецар, Еціо Лоїк, Альфонсо Сантаджуліана[it]; нападникиП'єтро Ферраріс, Гульєльмо Габетто, Оресте Гваральдо[it], Валентіно Маццола, Франко Оссола, Адріано Дзекка[it] Луїджі Ферреро[28] 40 30 4 6 64 108 32 +76
1946–1947 4 воротаріВалеріо Бачігалупо, Данте Піані[it]; захисникиАльдо Балларін, Вірджиліо Марозо, Маріо Рігамонті, Франческо Розетта; півзахисникиЕусебіо Кастільяно, Джузеппе Грецар, Еціо Лоїк, Даніло Мартеллі; нападникиП'єтро Ферраріс, Гульєльмо Габетто, Валентіно Маццола, Ромео Менті, Франко Оссола, Гвідо Тегі[it] 38 28 7 3 63 104 35 +69
1947–1948 5 воротаріВалеріо Бачігалупо; захисникиАльдо Балларін, Вірджиліо Марозо, Маріо Рігамонті, Сауро Тома[it]; півзахисникиЕусебіо Кастільяно, Джузеппе Грецар, Еціо Лоїк, Даніло Мартеллі; нападникиЙозеф Фабіан[it], П'єтро Ферраріс, Гульєльмо Габетто, Валентіно Маццола, Ромео Менті, Франко Оссола Маріо Спероне[29] 40 29 17 4 65 125 33 +92
1948–1949 6 воротаріВалеріо Бачігалупо †, Ренато Гандольфі[it]; захисникиАльдо Балларін †, Вірджиліо Марозо †, П'єро Оперто †, Маріо Рігамонті †, Сауро Тома[it]; півзахисникиП'єтро Біліньйо, Еусебіо Кастільяно †, Рубенс Фадіні †, Луїджі Джуліано, Джузеппе Грецар †, Еціо Лоїк †, Даніло Мартеллі †, Юліус Шуберт †; нападникиАльфіо Бальбіано[it], Еміле Бонджорні †, Гульєльмо Габетто †, Роже Грава †, Валентіно Маццола †, Ромео Менті †, Франко Оссола †; гравці, які дограли чемпіонат після авіакатастрофи на СуперзіГвідо Вандоне[it], П'єтро Берсія[it], Сержіо Луссу[it], Сержіо Марі, Умберто Мотто[it], Оскар Феррарі[it], Антоніо Джаммарінаро, Ландо Маккі[it], Маріо Аудісіо, Андреа Фраконе, Джузеппе Маркетто[it] Леслі Лівслі[30] 38 25 10 3 60 78 34 +44
1949–1950 «Ювентус» 8 воротаріФіліппо Каваллі[it], Джованні Віола; захисникиАльберто Бертуччеллі, Серджо Маненте, П'єтро Рава; півзахисникиРомоло Біццотто, Джакомо Марі, Рінальдо Мартіно, Карло Парола, Альберто Піччініні; нападникиДжамп'єро Боніперті, Йон Гансен, Амос Маріані, Ермес Муччінеллі, Карл Оге Прест, Ерманно Скарамуцці[it], Паскуале Віволо Джесс Карвер[31] 38 28 6 4 62 100 43 +57

1951—1960[ред. | ред. код]

Сезон Переможець турніру Титул Склад Тренер Статистика Інші виграні турніри
М В Н П О З Пр Р
1950–1951 «Мілан» 4 воротаріЛоренцо Буффон, Джованні Росетті[it]; захисникиКарло Беллоні[it], Андреа Бономі, Маріо Фолья[it], Артуро Сільвестрі; півзахисникиКарло Анновацці, Луціано Карньєр, Бенігно де Гранді[it], Нільс Лідгольм, Омеро Тоньйон; нападникиРенцо Буріні, Гуннар Грен, Гуннар Нордаль, Маріо Реносто[it], Ауреліу Сантагостіно[it], Албано Вікаріотто[it] Лайош Цейзлер[32] 38 26 8 4 60 107 39 +68
1951–1952 «Ювентус» 9 воротаріФіліппо Каваллі[it], Джованні Віола; захисникиАльберто Бертуччеллі, Енріко Боніфорті[it], Джузеппе Корраді, Серджо Маненте; півзахисникиРомоло Біццотто, Ріно Ферраріо, Джакомо Марі, Карло Парола, Альберто Піччініні; нападникиДжамп'єро Боніперті, Еміліо Капріле, Йон Гансен, Карл Оге Гансен[it], Ермес Муччінеллі, Карл Оге Прест, Ерманно Скарамуцці[it], Паскуале Віволо Луїджі Бертоліні, Вірджиніо Розетта[33], Дьєрдь Шароші[34] 38 26 8 4 60 98 34 +64
1952–1953 «Інтернаціонале» 6 воротаріДжорджо Гецці; захисникиІвано Блазон, Джованні Джакомацці, Аттіліо Джованніні, Ліно Грава[it], Бруно Падулацці[it]; півзахисникиП'єтро Броккіні[it], Себастьяно Буццін[it], Освальдо Фатторі, Бруно Мацца, Сержіо Морін[it], Майно Нері, Фульвіо Несті, Леннарт Скоглунд; нападникиДжино Армано[it], Серджіо Брігенті, Беніто Лоренці, Лідо Маццоні[it], Іштван Ньєрш Альфредо Фоні[35][36] 34 19 9 6 47 46 24 +22
1953–1954 7 воротаріДжорджо Гецці; захисникиДжованні Джакомацці, Івано Блазон, Гвідо Вінченці, Бруно Падулацці[it], Аттіліо Джованніні; півзахисникиЛеннарт Скоглунд, Фульвіо Несті, Майно Нері, Бруно Мацца, Освальдо Фатторі, П'єтро Броккіні[it], Себастьяно Буццін[it]; нападникиБеніто Лоренці, Джино Армано[it], Серджіо Брігенті, Іштван Ньєрш, Луїджі Замбаіті[it] 34 20 11 3 51 67 32 +35
1954–1955 «Мілан» 5 воротаріЛоренцо Буффон, Ріккардо Торос[it]; захисникиЧезаре Мальдіні, Франко Педроні[it], Артуро Сільвестрі, Франческо Дзагатті[it]; півзахисникиЕрос Бералдо[it], Маріо Бергамаскі, Альфіо Фонтана, Нільс Лідгольм, Едуардо Ріканьї, Хуан-Альберто Скьяффіно, Алессандро Віталі[it]; нападникиАмлето Фріньяні, Гуннар Нордаль, Йорген Соренсен, Валентіно Валлі[it], Албано Вікаріотто[it] Джузеппе Віані[37] 34 21 6 7 48 65 40 +25
1955–1956 «Фіорентіна» 1 воротаріДжуліано Сарті, Ріккардо Торос[it]; захисникиДжамп'єро Бартолі[it], Серджо Червато, Ардіко Маньїні, Франческо Розетта; півзахисникиСержіо Карпанезі[it], Джузеппе К'яппелла, Гвідо Граттон, Бруно Мацца, Альберто Орцан, Мауріліо Пріні, Альдо Скарамуччі[it], Армандо Сегато; нападникиКлаудіо Біссаррі[it], Жуліньо, Мігель Монтуорі, Джузеппе Вірджилі Фульвіо Бернардіні[38] 34 20 13 1 53 59 20 +39
1956–1957 «Мілан» 6 воротаріЛоренцо Буффон, Нарсісо Солдан[it]; захисникиЧезаре Мальдіні, Луїджі Радіче, Франческо Дзагатті[it]; півзахисникиОсвальдо Баньйолі, Ерос Бералдо[it], Пер Бредесен[it], Маріо Бергамаскі, Альфіо Фонтана, Нільс Лідгольм, Чезаре Рейна[it], Хуан-Альберто Скьяффіно, Луїджі Заньєр[it]; нападникиГастоне Бін, Ернесто Куччіароні[it], Еміліано Фаріна[it], Карло Галлі, Амос Маріані, Джанні Меанті[it] Джузеппе Віані[39] 34 21 6 7 48 65 40 +25
1957–1958 «Ювентус» 10 воротаріКарло Маттрель, Джованні Віола; захисникиБеніто Болді[it], Джузеппе Корраді, Бруно Гарцена, Джузеппе Патрукко[it], Ріно Ферраріо; півзахисникиУмберто Коломбо, Флавіо Емолі, Антоніо Монтіко, Джорджо Туркі[it]; нападникиДжамп'єро Боніперті, Джон Чарлз, Омар Сіворі, Джино Стаккіні, Джорджо Стіванелло[it], Романо Волтоліна[it] Любиша Брочич[40] 34 23 5 6 51 77 44 +33
1958–1959 «Мілан» 7 воротаріЛоренцо Буффон, Бруно Дукаті[it], Нарсісо Солдан[it]; захисникиЧезаре Мальдіні, Луїджі Радіче, Сандро Сальвадоре, Маріо Треббі, Франческо Дзагатті[it]; півзахисникиДжанкарло Баччі[it], Ерос Бералдо[it], Ернесто Грілло[it], Нільс Лідгольм, Джанкарло Мільявакка[it], Вінченцо Оччетта[it], Хуан-Альберто Скьяффіно; нападникиЖозе Алтафіні, Гастоне Бін, Джанкарло Данова, Карло Галлі Луїджі Боніццоні[41] 34 20 12 2 52 84 32 +52
1959–1960 «Ювентус» 11 воротаріКарло Маттрель, Джузеппе Вавассорі; захисникиЕрнесто Кастано, Серджо Червато, Бруно Гарцена, Беніто Сарті; півзахисникиУмберто Коломбо, Флавіо Емолі, Джанфранко Леончіні, Саверіно Лойодіце[it], Антоніо Монтіко, Джорджо Россано; нападникиДжамп'єро Боніперті, Джон Чарлз, Бруно Ніколе, Омар Сіворі, Джино Стаккіні, Джорджо Стіванелло[it], Романо Волтоліна[it] Карло Парола[42] 34 25 5 4 55 92 33 +59 Кубок Італії

1961—1970[ред. | ред. код]

Сезон Переможець турніру Титул Склад Тренер Статистика Інші виграні турніри
М В Н П О З Пр Р
1960–1961 «Ювентус» 12 воротаріКарло Маттрель, Джованні Романо[it], Джузеппе Вавассорі; захисникиГульєльмо Буреллі[it], Тарчізіо Бурньїч, Ернесто Кастано, Серджо Червато, Джанфранко Леончіні, Беніто Сарті; півзахисникиУмберто Коломбо, Флавіо Емолі, Еудженіо Фашетті, Саверіно Лойодіце[it], Бруно Мацція[it], Бруно Мора, Бруно Ніколе, Джино Стаккіні; нападникиДжамп'єро Боніперті, Джон Чарлз, Омар Сіворі, Аджело Каролі[it] Карло Парола[43] 34 22 5 7 49 80 42 +38
1961–1962 «Мілан» 8 воротаріДжорджо Гецці, Маріо Ліберолато[it]; захисникиЧезаре Мальдіні, Луїджі Радіче, Сандро Сальвадоре, Джованні Трапаттоні, Маріо Треббі, Франческо Дзагатті[it]; півзахисникиМаріо Давід, Джованні Лодетті, Амброджо Пелагаллі, Джанні Рівера, Діно Сані; нападникиЖозе Алтафіні, Паоло Барізон, Олів'єро Конті[it], Джанкарло Данова, Альсідес Гіджа, Джиммі Грівз, Джино Півателлі Нерео Рокко[44] 34 24 5 5 53 83 36 +47
1962–1963 «Інтернаціонале» 8 воротаріЛоренцо Буффон, Оттавіо Бугатті, Джованні Ферретті[it]; захисникиБруно Болкі, Тарчізіо Бурньїч, Джорджо Делладжованна[it], Джачінто Факкетті, Арістіде Гварнері, Армандо Піккі; півзахисникиУмберто Маскіо, Енеа Масьєро[it], Сандро Маццола, Луїс Суарес, Карло Таньїн[it], Франко Дзальйо; нападникиЛоренцо Беттіні[it], Мауро Біціклі[it], Маріо Корсо, Беньяміно Ді Джакомо, Джеррі Гітченс, Жаїр да Коста, Ежидіо Морбелло[it] Еленіо Еррера[45] 34 19 11 4 49 56 20 +36
1963–1964 «Болонья» 7 воротаріВільям Негрі; захисникиКарло Фурланіс[it], Мірко Павінато[it], Паріде Тумбурус, Франческо Янич, Бруно Капра[it], Едмондо Лоренціні[it]; півзахисникиГельмут Галлер, Ектор ДеМарко[it], Романо Фольї, Джакомо Бульгареллі, Маріно Перані, Бруно Франціні[it], Сідіо Корраді[it]; нападникиГаральд Нільсен, Едзіо Паскутті, Антоніо Ренна[it] Фульвіо Бернардіні[46] 34 22 10 2 54 54 18 +36
1964–1965 «Інтернаціонале» 9 воротаріДжуліано Сарті, Оттавіо Бугатті, Розаріо ді Вінченцо[it]; захисникиДжачінто Факкетті, Тарчізіо Бурньїч, Армандо Піккі, Спартако Ландіні, Арістіде Гварнері, Джорджо Делладжованна[it]; півзахисникиСандро Маццола, Маріо Корсо, Луїс Суарес, Джанфранко Бедін, Серджо Горі, Сауль Малатразі, Карло Таньїн[it]; нападникиАнджело Доменгіні, Жаїр да Коста, Хоакін Пейро, Франческо Канелла[it], Ауреліо Мілані Еленіо Еррера[47][48] 34 22 10 2 54 68 29 +39 Кубок європейських чемпіонів
Міжконтинентальний кубок
1965–1966 10 воротаріДжуліано Сарті, Фердінандо Мініуссі[it]; захисникиДжачінто Факкетті, Тарчізіо Бурньїч, Армандо Піккі, Спартако Ландіні, Маріо Факко, Арістіде Гварнері; півзахисникиСандро Маццола, Маріо Корсо, Луїс Суарес, Джанфранко Бедін, Франко Кордова, Серджо Горі, Сауль Малатразі; нападникиЖаїр да Коста, Анджело Доменгіні, Ренато Каппелліні, Франческо Канелла[it], Хоакін Пейро 34 20 10 4 50 70 28 +42
1966–1967 «Ювентус» 13 воротаріРоберто Андзолін; захисникиДжанфранко Леончіні, Сандро Сальвадоре, Ернесто Кастано, Джанкарло Берчелліно, Беніто Сарті, Еліо Рінеро[it], Альберто Кораміні[it]; півзахисникиДжампаоло Менікеллі, Кінесіньо[it], Адольфо Горі, Луїс дель Соль, Ермініо Фаваллі[it], Джованні Сакко[it], Джино Стаккіні; нападникиВірджиніо Де Паолі, Джанфранко Дзігоні Еріберто Еррера[49] 34 18 13 3 49 44 19 +25
1967–1968 «Мілан» 9 воротаріП'єранджело Беллі[it], Фабіо Кудічіні, Вілльям Веккі[it]; захисникиАнджело Анкіллетті, Бруно Бавені[it], Сауль Малатразі, Роберто Розато, Карл-Гайнц Шнеллінгер, Джованні Трапаттоні; півзахисникиМассімо Джакоміні, Джованні Лодетті, Джанні Рівера, Джорджо Роньйоні[it], Невіо Скала; нападникиАнтоніо Анджелілло, Ліно Голін[it], Курт Хамрін, Бруно Мора, П'єріно Праті, Анджело Сормані Нерео Рокко[50] 30 18 10 2 46 53 24 +29 Кубок володарів кубків
1968–1969 «Фіорентіна» 2 воротаріКлаудіо Бандоні[it], Франко Суперкі; захисникиДжузеппе Брізі[it], Уго Ферранте, Еральдо Манчін[it], Бернардо Рогора, Паоліно Станціал[it]; півзахисникиП'єрлуіджі Ченцетті[it], Джанкарло Де Сісті, Сальваторе Еспозіто, Клаудіо Мерло, Джован Баттіста Піровано; нападникиАмарілдо, Лучано К'яруджі, Джанкарло Данова, Маріо Мараскі[it], Джорджо Маріані[it], Франческо Ріццо Бруно Песаола[51] 30 17 11 2 45 42 11 +31
1969–1970 «Кальярі» 1 воротаріЕнріко Альбертозі, Адріано Реджинато[en]; захисникиП'єрлуїджі Чера, Еральдо Манчін, Маріо Мартірадонна[en], Комунардо Нікколаї, Джузеппе Томазіні[it], Джуліо Дзіньйолі[it]; півзахисникиМаріо Брунера[it], Анджело Доменгіні, Ріцціотті Греатті[it], Нене[it], Чезаре Полі[it]; нападникиСерджо Горі, Коррадо Настасіо[it], Луїджі Ріва Манліо Скопіно[52] 30 16 13 1 45 38 18 +20

1971—1980[ред. | ред. код]

Сезон Переможець турніру Титул Склад Тренер Статистика Інші виграні турніри
М В Н П О З Пр Р
1970–1971 «Інтернаціонале» 11 воротаріІвано Бордон, Лідо В'єрі; захисникиМауро Беллуджі, Тарчізіо Бурньїч, Джанкарло Челла, Бернандіно Фаббіан, Джачінто Факкетті, Маріо Джубертоні[en], Оскар Рієтті[en]; півзахисникиМарко Акіллі[en], Джанфранко Бедін, Маріо Бертіні, Маріо Корсо, Маріо Фрусталупі[en], Сандро Маццола, Габріеле Оріалі; нападникиРоберто Бонінсенья, Жаїр да Коста, Сержіу Пелліццаро[en], Альберто Райф[en] Еріберто Еррера[53], Джованні Інверніцці[54] 30 19 8 3 46 50 26 +24
1971–1972

«Ювентус»

14 воротаріП'єтро Карміньяні, Массімо Пілоні; захисникиСільвіо Лонгобукко, Франческо Моріні, Джанлуїджі Ровета[en], Сандро Сальвадоре, Лучано Спінозі; півзахисникиФабіо Капелло, Франко Каузіо, Антонелло Куккуредду, Джузеппе Фуріно, Гельмут Галлер, Джанп'єтро Маркетті, Адріано Новелліні, Джанлуїджі Савольді[en], Фернандо Віола[en]; нападникиП'єтро Анастазі, Роберто Беттега Честмир Вицпалек[55][56] 30 17 9 4 43 48 24 +24
1972–1973 15 воротаріДіно Дзофф; захисникиСільвіо Лонгобукко, Франческо Моріні, Сандро Сальвадоре, Лучано Спінозі; півзахисникиФабіо Капелло, Франко Каузіо, Антонелло Куккуредду, Джузеппе Фуріно, Гельмут Галлер, Джанп'єтро Маркетті, Джанлуїджі Савольді[en]; нападникиЖозе Алтафіні, П'єтро Анастазі, Роберто Беттега 30 18 9 3 45 45 22 +23
1973–1974

«Лаціо»

1 воротаріФеліче Пулічі[it]; захисникиМаріо Факко, Луїджі Мартіні, Джанкарло Одді[it], Сержіо Петреллі[it], Луїджі Полентес[it], Джузеппе Вілсон; півзахисникиСержіо Борго[it], Вінченцо Д'аміко[it], Маріо Фрусталупі[it], Фаусто Інсельвіні