Кохання — найкращі ліки — Вікіпедія

Кохання - найкращі ліки
Supercondriaque
Жанр комедія
Режисер Дені Бун
Продюсер Ерік Губерт
Жером Сейду
Сценарист Дені Бун
У головних
ролях
Дені Бун
Кад Мерад
Аліс Поль
Композитор Клаус Бадельт
Кінокомпанія Pathé Distribution
Дистриб'ютор MTVA (Hungary)d[1]
Тривалість 107 хв.
Мова Французька і викривлена українська в ролі уявної черкістанської
Країна Франція Франція Бельгія Бельгія
Рік 2014
Дата виходу 25 вересня 2014
Кошторис 31 680 587
(приблизно 36 300 000 $)
Касові збори 53 400 000 $
IMDb ID 3421514
pathefilms.com/film/supercondriaque

«Кохання — найкращі ліки»[2][3] (фр. Supercondriaque) — французький комедійний фільм, знятий у 2014 році режисером Дені Буном за власним сценарієм. В Україні фільм вийшов у прокат 25 вересня 2014 року.

Сюжет[ред. | ред. код]

Роман Фобер — самотній дивак та іпохондрик, якому 39 років. Він боїться заразитися захворюваннями через свою іпохондрію, і тому уникає поцілунків та соціальних контактів. Він постійно панічно боїться підхопити різні страшні хвороби і тому надокучає своєму лікарю Дмитру Звенці, який розуміє, що основною проблемою пацієнта є його самотність, а не придумані хвороби. Дмитро намагається допомогти Роману знайти собі жінку, але безрезультатно. Зрештою, він вирішує застосувати шокову терапію і приводить Романа до табору балканських біженців, де Дмитро з сестрою займаються волонтерством, гадаючи, що Роман, побачивши людей, які справді страждають, отямиться і покине свою іпохондрію. Та Роман раптом знаходить свою справжню любов, коли знайомиться з сестрою Дмитра.

За сценарієм, Дмитро з сестрою — нащадки імігрантів з уявної балканської країни Черкистану, зйомки якої відбувалися в Угорщині. Черкистанська мова — спотворений варіант української, що використовує латиницю. Після екстрадиції головного героя до Черкистану, його там саджають до тюрми, що дуже нагадує радянський союз за часів перебудови. На стінах тюрми видно напис «Свобода або смерть» латиницею. На тюремних бобіках видно напис «Військова поліція» латиницею.

Сестра лікаря схиблена на ідеї порятунку біженців з Черкистану, приводячи їх додому до брата чи до себе без їхньої згоди. Коли Роман і Антон Мирослав міняються документами, вона сприймає Романа за легендарного лідера повстанців, якому всі біженці з Черкистану поклоняються як ідолу і вождю. В той час як справжній Антон Мирослав переховується у квартирі Романа. Роман підіграє сестрі лікаря, щоб познайомитися з нею поближче, і в процесі знайомства знаходить зцілення і звільнення від своєї іпохондрії.

У ролях[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]