Конфіденційність — Вікіпедія

Інформаційна безпека
Критерії оцінки інформаційної безпеки

Цілісність · Доступність · Конфіденційність · Спостережність· Невідмовність

Нормативні документи

COBIT · ITIL · ISO/IEC 17799:2005 · ISO/IEC 27001:2013 ·

Забезпечення

Політика · СУІБ · КСЗІ · СЗІ

Захист інформації

Технічний захист інформації · Інженерний захист інформації · Криптографічний захист інформації · Організаційний захист інформації

Конфіденційність (англ. confidentiality) — властивість, яка не підлягає розголосові; довірливість, секретність, суто приватність.

Типологія[ред. | ред. код]

Конфіденційність адміністративна [mandatory confidentiality] — послуга безпеки, що забезпечує конфіденційність інформації відповідно до принципів керування доступом адміністративного.

Конфіденційність довірча [discretionary confidentiality] — послуга безпеки, що забезпечує конфіденційність інформації відповідно до принципів керування доступом довірчого.

Конфіденційність інформації [information confidentiality] — властивість інформації, яка полягає в тому, що інформація не може бути отримана неавторизованим користувачем і (або) процесом. Інформація зберігає конфіденційність, якщо дотримуються встановлені правила ознайомлення з нею.

Література[ред. | ред. код]

  • Богуш В. М., Кривуца В. Г., Кудін А. М., «Інформаційна безпека: Термінологічний навчальний довідник» За ред. Кривуци В. Г. — Київ. 2004. — 508 с.