Вікіпедія:Проєкт:Школа — Вікіпедія


Вікіпроєкти
Категорія КатегоріяКаталог

Вступ[ред. код]

Наше суспільство перейшло у початок новітньої епохи — ери інформатизації, яка нога-в-ногу крокує з розвитком новітніх інформаційних технологій. Наші діти є майбутнім нашого суспільства, і вже зараз на собі відчувають всі переваги і недоліки інформатизації та глобалізації. Але їхній ріст та розвиток в нову епоху не може бути спонтанним, тому ми повинні як слід їх до цього підготувати. На сьогодні вже створюються віртуальні інститути та школи, а стандартні, за старими мірками, навчальні заклади потроху перетворюються на сучасні центри інформаційної освіти. Вікіпедія, яка є проєктом, що охоплює всі галузі науки та розвитку сучасного суспільства, не повинна стояти осторонь. Все більше і більше людей звертаються за допомогою в пошуку потрібної інформації саме до Вікіпедії, а наші діти, майбутнє нашого суспільства, повинні використовувати всі можливості Вікіпедії для досягнення своїх освітянських потреб. Тому і був створений цей проєкт, який передбачає безпосереднє використання всієї вікіінформації дітьми для власного навчання, а також педагогами для здійснення навчально-виховного процесу.

Розділи[ред. код]

Для полегшення навчально-виховного процесу в школах, які крокують разом з розвитком інформатизації та інформаційних технологій, в даному проєкті створюються розробки уроків, які в собі включають дидактичний та методичний матеріал заснований на інформаційних даних Вікіпедії. Для зручної роботи було створено декілька підсторінок, які представляють окремі навчальні курси:


Шаблони[ред. код]

  • Для створення розробки уроку слід використовувати спеціальний шаблон — {{Урок}}.

Учасники проєкту[ред. код]

Для того, щоби взяти участь у проєкті, просто поставте тут свій вікіпідпис (ввести підряд чотири хвилясті знаки ~ і клікнути «зберегти сторінку»). І на сторінках обговорень ставте свій автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), також - і в вікні редагування. Якщо виникли запитання про проєкт, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка.
Для правильного функціонування проєкту та належного методичного наповнення участь у проєкту бажано брати педагогам, викладачам та освітянам.