Вікіпедія:Проєкт:Вікі любить Кавказ 2021

«Вікі любить Кавказ 2021» — міжнародний тематичний захід із написання статей у Вікіпедії про Кавказький регіон. У рамках конкурсу вітаються також статті у сестринських Вікіпроєктах (Вікімандрах, Вікіновинах, Вікіцитатах) та слова кавказьких мов у Вікісловнику (всі статті прохання зазначати на цій сторінці).

Окрема спецномінація у Вікіджерелах, де ви можете додавати твори (сторінка спецномінації).

Країни та регіони

Північний Кавказ

Республіки

Краї

Області

Південний Кавказ

Невизнані держави

Окремі орієнтовні списки статей для написання та покращення можна переглянути тут.

Дати проведення

В українському розділі захід проводиться з 1 по 30 листопада 2021 року (за київським часом).

Оцінювання статей

  • Нова стаття у Вікіпедії - 2 бали;
  • Кожні додані 1000 байт у всіх Вікіпроєктах (крім Вікісловника) - 1 бал;
  • Нова стаття у сестринських Вікіпроєктах - 5 балів;
  • Покращена стаття у сестринських Вікіпроєктах - 3 бали;
  • Слово мовою кавказьких народів у Вікісловнику - 2 бали;
  • Доведена до доброї статті або до вибраного списку у Вікіпедії - 25 балів;
  • Доведена до вибраної статті у Вікіпедії - 50 балів;
  • Додаткова оцінка від члена журі (від 0 до 5 балів).

Член журі на власний розсуд може дискваліфікувати статтю, якщо вона не відповідає вимогам Вікіпедії, або зменшити бали, якщо її дописувач буде помічений у недобросовісній конкуренції.

Організатори та члени журі також запрошуються до написання статей, проте у загальному рейтингу вони не рахуватимуться.

Призи

Найактивніші учасники отримають призи, фінансування яких здійснюється міжнародними організаторами конкурсу.

Пропоновані теми

Азербайджан

Вірменія

Грузія

Абхазія

Росія

Адигея

Калмикія


Створені статті[ред. код]

1 листопада
  1. Птгнаванк (-)
  2. Національний музей Чеченської Республіки (28)
  3. Список птахів Грузії (130)
  4. Айдамірова Аймані Шамсудинівна (13)
  5. Катерина Жидкова (16)
  6. Српуі Тюсаб (15)
  7. Мухаммад-нуцал IV (32)
    2 листопада
  8. Імангулієва Аїда Насир-кизи (15)
  9. Ахберділ Мухаммед (43)
  10. Араблінський Балакіші Алі-бек (22)
  11. Аскарова Сафіят Нухбеківна (12)
  12. Вікторія Равва (21)
  13. Аварський музично-драматичний театр імені Гамзата Цадаси (10)
  14. Велієв Мірза Давлетович (-)
  15. Асільдаров Шаміль Саїдбегович (38)
    3 листопада
  16. Цой-Педе (13)
  17. Грозний-Сіті (8)
  18. Національна бібліотека Чеченської Республіки (40)
  19. Дашкесан (місто) (11)
  20. Огузький район (15)
  21. Шаред (гора) (-)
  22. Зардабський район (13)
  23. Саатлинський район (10)
  24. Уджарський район (15)
  25. Грозненський російський драматичний театр імені М. Ю. Лермонтова (45)
    4 листопада
  26. Кулаєва Агунда Єлканівна (17)
  27. Самухський район (12)
  28. Леріцький район (21)
  29. Метревелі Роїн Вікторович (-)
    5 листопада
  30. Меджидов Кіяс Меджидович (13)
  31. Комсомольський парк (Владикавказ) (-)
    6 листопада
  32. Чеченський драматичний театр імені Ханпаші Нураділова (63)
  33. Храм Михаїла Архангела (Грозний) (16)
  34. Стадіон імені Султана Білімханова (11)
  35. Ахмат Арена (13)
  36. Ляшенко Валентина Миколаївна (13)
  37. Захаров-Чеченець Петро Захарович (40)
  38. Абдурахманов Канті (10)
  39. Роза Хутір (гірськолижний центр) (42)
  40. Іна Калдані (-)
    7 листопада
  41. Нефтечалинський район (12)
  42. Ахматова Раїса Солтамурадівна (19)
  43. Умарова Ліза Сулимівна (10)
  44. Мустафаєв Мустафа Гасан огли (-)
    8 листопада
  45. Берошвілі Володимир Ліванович (9)
  46. Карданахі (22)
  47. Абу Дусухамбетов (16)
  48. День відродження карачаївського народу (-)
    9 листопада
  49. Ільцаранова Валентина Бадмінівна (-)
  50. 300 арагвинців (10)
  51. Алі та Ніно (книга) (55)
  52. Джиоєва Вероніка Романівна (20)
  53. Лау Джон Джау (12)
  54. Квітелашвілі Моріс Михайлович (34)
  55. Собор Різдва Пресвятої Богородиці (Батумі) (9)
  56. Ельнур Гусейнов (18)
    10 листопада
  57. Адамія Гено Акакійович (6)
  58. Аласанія Мамія Георгійович (13)
  59. Габуєв Азамат Борисович (14)
  60. Квеквеція Павло Віссаріонович (-)
  61. Канукова Лариса Харитонівна (10)
  62. Ахметелі Степан Георгійович (10)
    11 листопада
  63. Міністерство оборони Грузії (10)
  64. Назарбекян Товмас Ованесович (16)
  65. Навакатікян Олександр Оганесович (-)
  66. Always (пісня Айсель та Араша) (16)
  67. Якоб Багратуні (20)
    12 листопада
  68. Саджая Калістрат Григорович (-)
  69. Мовсес Сілікян (13)
  70. Шервашидзе Олександр Костянтинович (22)
  71. Ахвердян Ованес Барсегович (18)
  72. Даніел Бек-Пірумян (12)
    13 листопада
  73. Сараджишвілі Давид Захарович (18)
  74. Еліава Георгій Григорович (9)
  75. Ахметелашвілі Свімон Георгійович (6)
  76. Берішвілі Павло Абрамович (10)
  77. Глонті Теодор Зурабович (10)
  78. Гуржуа Василь Георгійович (9)
  79. Дадіані Самсон Платонович (7)
  80. Валіко Джугелі (12)
  81. Маргвелашвілі Тіто Тадеозович (6)
  82. Кириле Нінідзе (9)
  83. Мороз Сидір Митрофанович (-)
  84. Бакинська ініціатива (25)
    14 листопада
  85. Церетелі Нестор Дмитрович (11)
  86. Ладо Кецховелі (17)
  87. Рамішвілі Ісидор Іванович (28)
  88. Сабашвілі Пармен Іванович (4)
  89. Адигейський чай (-)
  90. Цабадзе Василь Захарович (12)
    15 листопада
  91. Цискарішвілі Габріель Дмитрович (8)
  92. Шеварднадзе Дмитро Іраклійович (17)
  93. Шенгелая Леон Андрійович (6)
  94. Еліава Микола Зурабович (11)
  95. Абашидзе Гейдар Алійович (6)
  96. Аветисян Тигран Георгійович (7)
  97. Анджапарідзе Георгій Несторович (7)
  98. Петрушевський Ілля Павлович (24)
  99. Арсенідзе Ражден Матвійович (9)
  100. Аветисян Сіран Гайківна (-)
    16 листопада
  101. Лалієва Заліна Юріївна (-)
  102. Ходорович Віктор Антонович (23)
    17 листопада
  103. Асатіані Олександр Самсонович (12)
  104. Ахметелі Володимир Георгійович (8)
  105. Бараташвілі Йосип Олександрович (10)
  106. Вардоянц Мкртич Карапетович (9)
  107. Вешапелі Григорій Георгійович (10)
  108. Давидян Гарнік Джавадович (14)
  109. Гвазава Георгій Бежанович (10)
  110. Аушев Макшаріп Магомедович (-)
    18 листопада
  111. Гомартелі Іван Гедеванович (21)
  112. Хора (танець) (23)
  113. Тата Симонян (7)
  114. Жолоб Степан Михайлович (-)
    19 листопада
  115. Гурулі Захар Давидович (9)
  116. Давітаханян Давид Григорович (6)
  117. Джибладзе Володимир Георгійович (14)
  118. Іремашвілі Йосип Георгійович (11)
  119. Кедія Спиридон Малхазович (11)
  120. Кумсіашвілі Микола Георгійович (11)
  121. Арно Шікеданц (29)
  122. Мгеладзе Власа Джарисманович (23)
  123. Гузін Петро Адамович (-)
  124. Нодія Василь Георгійович (7)
    20 листопада
  125. Оніашвілі Давид Єфремович (10)
  126. Пагава Георгій Авксентійович (8)
  127. Дагестанський державний університет народного господарства (-)
  128. Рухадзе Леван Порфирович (7)
  129. Салакая Йосип Бежанович (6)
  130. Салуквадзе Ананій Максимович (12)
    21 листопада
  131. Анаклія (12)
  132. Джавахішвілі Михайло Савич (22)
  133. Хомерікі Ной Георгійович (13)
  134. Цинцадзе Георгій Йосипович (10)
  135. Давид Габаїдзе (-)
    22 листопада
  136. Ахалґорі (22)
  137. Темурян Леван Григорович (10)
  138. Ебзеєв Шахарбі Кеккезович (-)
  139. Кубок Грузії з футболу 2000—2001 (6)
    23 листопада
  140. Чемпіонат Азербайджану з футболу 2000—2001 (17)
  141. Чемпіонат Азербайджану з футболу 1999—2000 (11)
  142. Чемпіонат Азербайджану з футболу 1998—1999 (22)
  143. Чемпіонат Азербайджану з футболу 1997—1998 (13)
  144. Айдамірова Мар'ям Ахмедівна (-)
  145. Чемпіонат Азербайджану з футболу 1996—1997 (14)
  146. Чемпіонат Азербайджану з футболу 1995—1996 (19)
    24 листопада
  147. День відрождення балкарського народу (-)
  148. Бєліченко Юрій Вікторович (17)
    25 листопада
  149. Казначеєв Віктор Олексійович (-)
  150. Чемпіонат Азербайджану з футболу 1994—1995 (16)
  151. Чемпіонат Азербайджану з футболу 1993—1994 (12)
  152. Чемпіонат Азербайджану з футболу 1993 (20)
  153. Чемпіонат Азербайджану з футболу 1992 (26)
  154. Дубінін Костянтин Михайлович (11)
  155. Кубок Грузії з футболу 1999—2000 (7)
  156. Іван Сульханович Чавчавадзе (8)
  157. Геккер Анатолій Ілліч (17)
  158. Єсаї Кримеці (8)
  159. Габріелян Олег Аршавірович (32)
    26 листопада
  160. Беруашвілі Георгій Іванович (10)
  161. Антоній (Абашидзе) (25)
  162. Асріян Ашот Мінасович (15)
  163. Кубанський 76-й піхотний полк (20)
  164. Умарова Ася Рамазанівна (17)
  165. Алієв Шахарбі Магометович (-)
  166. Калмицький степ (20)
  167. Абакаров Абубакр Ісламбекович (15)
    27 листопада
  168. Нурмагомедов Осман Абдулвагабович (15)
  169. Кубок Грузії з футболу 1998—1999 (8)
  170. Кубок Грузії з футболу 1997—1998 (12)
  171. Кубок Грузії з футболу 1996—1997 (9)
  172. Кубок Грузії з футболу 1995—1996 (12)
  173. Акопян Ашот Арамович (8)
  174. Кубок Грузії з футболу 1994—1995 (12)
  175. Калмицька кіннота (8)
  176. Конституція Калмицької АРСР (1937) (18)
  177. Кубок Грузії з футболу 1993—1994 (8)
  178. Кубок Грузії з футболу 1992—1993 (12)
  179. Ставропольське калмицьке військо (5)
  180. Олександр Калашников (12)
  181. Авалішвілі Зураб Давидович (-)
  182. Азербайджансько-вірменські відносини (46)
  183. Пачулія Володимир Дігович (7)
    28 листопада
  184. Амоян Малхас Бімбашович (19)
  185. Кубок Грузії з футболу 1991—1992 (13)
  186. Лері Абуладзе (17)
  187. Кубок Грузії з футболу 1990 (10)
  188. Ціціанов Олександр Костянтинович (15)
  189. Рамаз Зоїдзе (16)
  190. Агґьоль (-)
  191. Ціціанов Іван Давидович (11)
  192. Степанян Цолак Олександрович (19)
  193. Сулейманов Санан Амрах-огли (13)
  194. Хашалов Афган Каміль-огли (14)
  195. Рагімзаде Алі Джейхун-огли (10)
  196. Важинський Олександр Григорович (18)
  197. Майкопська різанина (22)
  198. Циганов Євген Терентійович (14)
    29 листопада
  199. Мухаммад Башир Ісмаїл аш-Шишані (-)
  200. Дуб Вардана Маміконяна (-)
  201. Кецховелі Микола Миколайович (10)
  202. Олександр Михайлович (онук Миколи I) (41)
  203. Айлін Хачатурян (-)
  204. Каспарян Сурен Акопович (15)
  205. Вірменсько-грузинські відносини (15)
  206. Білий геноцид (асиміляція) (13)
    30 листопада
  207. Алекберов Темур Садраддінович (10)
  208. Колхидський заповідник (-)
  209. Арутюнян Рафаель Володимирович (10)
  210. Азербайджансько-грузинські відносини (18)
  211. Кістинці (14)

Поліпшені статті[ред. код]

2 листопада
  1. Грузія на літніх Олімпійських іграх 2012 (30)
  2. Грузія на літніх Олімпійських іграх 2008 (23)
    3 листопада
  3. Грузія на літніх Олімпійських іграх 2004 (26)
    4 листопада
  4. Грузія на літніх Олімпійських іграх 2000 (26)
    5 листопада
  5. Грузія на літніх Олімпійських іграх 1996 (26)
  6. Грузія на зимових Олімпійських іграх 2018 (4)
  7. Грузія на зимових Олімпійських іграх 2014 (6)
  8. Грузія на зимових Олімпійських іграх 2010 (10)
  9. Грузія на зимових Олімпійських іграх 2006 (6)
  10. Грузія на зимових Олімпійських іграх 2002 (4)
  11. Грузія на зимових Олімпійських іграх 1998 (5)
  12. Грузія на зимових Олімпійських іграх 1994 (4)
    6 листопада
  13. Список птахів Вірменії (90)
  14. Вірменія на літніх Олімпійських іграх 2004 (8)
  15. Вірменія на літніх Олімпійських іграх 2000 (16)
    7 листопада
  16. Вірменія на літніх Олімпійських іграх 1996 (16)
  17. Вірменія на зимових Олімпійських іграх 2018 (8)
  18. Вірменія на зимових Олімпійських іграх 2014 (6)
  19. Список птахів Азербайджану (93)
  20. Азербайджан на літніх Олімпійських іграх 2012 (37)
    8 листопада
  21. Азербайджан на літніх Олімпійських іграх 2008 (35)
    9 листопада
  22. Азербайджан на літніх Олімпійських іграх 1996 (16)
    14 листопада
  23. Мурсалова Ельвіра (5)
    15 листопада
  24. Нетреба Ірина Петрівна (6)
    17 листопада
  25. Омельченко Тетяна Сергіївна (9)
  26. Раткевич Юлія Миколаївна (6)
    19 листопада
  27. Синишин Наталія Ігорівна (7)
  28. Стадник Марія Василівна (4)
    27 листопада
  29. Суперкубок Грузії з футболу 1999 (5)
  30. Гусейнов Рафік Радік-огли (3)
    28 листопада
  31. Амоян Роман Хасанович (9)
  32. Єзиди у Вірменії (3)
  33. Лаша Гобадзе (4)
  34. Зураб Датунашвілі (8)
  35. Мамедов Мурад Сахавет-огли (4)
  36. Геворг Саакян (3)
  37. Якоб Каджая (4)
  38. Мансуров Фарід Салман-огли (4)

Статті у сестринських проєктах[ред. код]

Роботи у Вікіджерелах[ред. код]

Роботи у Вікіцитатах[ред. код]

6 листопада
  1. q:Брегвадзе Нані Георгіївна — створено, 21 цитата. (12)
  2. q:Гвердцителі Тамара Михайлівна — створено, 4 цитати. (7)
  3. q:Чеченські прислів'я — створено, 3 цитати. (6)
  4. q: Дагестанські прислів'я — створено, 5 цитат. (6)
  5. q: Азербайджанські прислів'я — доповнено 6 цитат. (4)
  6. q: Вірменські прислів'я — доповнено 4 цитати. (4)
  7. q:Адигейські прислів'я — створено, 281 цитата. (33)
  8. q:Осетинські прислів'я — створено, 142 цитати. (16)
    8 листопада
  9. q:Ахундова Ельміра Гусейн-кизи — створено, 3 цитати. (8)
  10. q:Кім Кардаш'ян — створено, 5 цитат. (8 - користувач Shybetsky)
    9 листопада
  11. q:Алі та Ніно (книга)- створено, 11 цитат. (10)
  12. q:Гурцкая Діана Гудаївна — створено, 22 цитати. (17)
  13. q:Маквала Ґонашвілі — створено, 1 цитата. (7)
    10 листопада
  14. q:Ельчин Сафарлі — доповнено 55 цитат. (15)
  15. q:Ніно Катамадзе — створено, 15 цитат. (16 - користувач Alice Redhotroof)
  16. q:Кім Кардаш'ян — доповнено 39 цитат. (20 - користувач Toriyamv)
    12 листопада
  17. q:Ніно Катамадзе — доповнено 4 цитати. (5 - користувач Rina.sl)
  18. q:Тіна Канделакі — створено статтю, додано 38 цитат. (22)
    14 листопада
  19. q:Дагестан — створено, 1 цитата. (7)
    30 листопада
  20. q:Сандра Рулофс — створено статтю, додано 10 цитат. (13)

Слова у Вікісловнику[ред. код]

  1. хи (-)
  2. аӡы (-)