Province | Deputy | Party | Term |
From | To |
Buenos Aires | Horacio Alberto Alcuaz | | GEN | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Ricardo Luis Alfonsín | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Juan José Álvarez | | Peronist Unity Core | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Eduardo Pablo Amadeo | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Octavio Argüello | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Alfredo Néstor Atanasof | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Mario Leandro Barbieri | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Sergio Ariel Basteiro | | New Encounter | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Gloria Mercedes Bidegain | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Graciela Camaño | | Peronist | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Elisa Beatriz Carca | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Remo Gerardo Carlotto | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Luis Francisco Jorge Cicogna | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Diana Beatriz Conti | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Ricardo Oscar Cuccovillo | | Socialist Party | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Francisco de Narváez | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Edgardo Fernando Depetri | | Front for Victory–PJ | 2010[a] | 2013 |
Buenos Aires | Juliana Di Tullio | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | José María Díaz Bancalari | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Victoria Analía Donda Pérez | | Freemen of the South | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Gustavo Alberto Dutto | | Front for Victory–PJ | 2010[b] | 2011 |
Buenos Aires | Norberto Pedro Erro | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Gustavo Alfredo Horacio Ferrari | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Héctor "Toty" Flores | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Natalia Gambaro | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | María Teresa García | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Patricia Susana Gardella | | Federal Current of Thought | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Graciela María Giannettasio | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Gladys Esther González | | PRO | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Dulce Granados | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Christian Alejandro Gribaudo | | PRO | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Nora Graciela Iturraspe | | Popular Unity | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Daniel Katz | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Carlos Miguel Kunkel | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Rubén Orfel Lanceta | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Jorge Alberto Landau | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Julio Rubén Ledesma | | Federal Current of Thought | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | María Laura Leguizamón | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | María Virginia Linares | | GEN | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Juan Carlos Lorges | | Front for Victory–PJ | 2009[c] | 2011 |
Buenos Aires | Eduardo Gabriel Macaluse | | Popular Unity | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Silvia Cristina Majdalani | | PRO | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Soledad Martínez | | PRO | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Gerardo Fabián Milman | | GEN | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Juan Carlos Morán | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Carlos Julio Moreno | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Roberto Mario Mouilleron | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Ariel Osvaldo Eloy Pasini | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Adrián Pérez | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Héctor Horacio Piemonte | | Civic Coalition | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Francisco Omar Plaini | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Adriana Victoria Puiggrós | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Elsa Siria Quiroz | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Héctor Pedro Recalde | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Sandra Adriana Rioboo | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Raúl Alberto Rivara | | Peronist Union | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Jorge Rivas | | New Encounter | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Marcela Virginia Rodríguez | | Egalitarian and Participative Democracy | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Claudia Mónica Rucci | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Ramón Ruiz | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2010[d] |
Buenos Aires | Martín Sabbatella | | New Encounter | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Lidia Elsa "Pinky" Satragno | | PRO | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Adela Rosa Segarra | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Gustavo Eduardo Serebrinsky | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Juan Carlos Sluga | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Felipe Carlos Solá | | Peronist Union | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Margarita Rosa Stolbizer | | GEN | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | María Luisa Storani | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Juan Pedro Tunessi | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Buenos Aires | Silvia Beatriz Vázquez | | FORJA Concertation Party | 2007 | 2011 |
Buenos Aires | Mariano Federico West | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2011[e] |
Buenos Aires City | Laura Alonso | | PRO | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Alcira Susana Argumedo | | Project South Movement | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | María Paula Bertol | | PRO | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Miguel Luis Bonasso | | Dialogue for Buenos Aires | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Esteban José Bullrich | | PRO | 2009 | 2010[f] |
Buenos Aires City | Patricia Bullrich | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Jorge Justo Cardelli | | Project South Movement | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Elisa María Avelina "Lilita" Carrió | | Civic Coalition | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Robert Vincent "Roy" Cortina | | Socialist Party | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Alfonso Prat-Gay | | Civic Coalition | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Ricardo Rodolfo Gil Lavedra | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Claudia Fernanda Gil Lozano | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Silvana Myriam Giudici | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Juan Carlos Dante Gullo | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Carlos Salomón Heller | | New Encounter | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Cynthia Liliana Hotton | | Values for my Country | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Vilma Lidia Ibarra | | New Encounter | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Fernando Adolfo Iglesias | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Claudio Raúl Lozano | | Popular Unity | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Marta Gabriela Michetti | | PRO | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Julián Martín Obiglio | | PRO | 2010[g] | 2013 |
Buenos Aires City | Liliana Beatriz Parada | | Popular Unity | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Federico Pinedo | | PRO | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | María Fernanda Reyes | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Buenos Aires City | Fernando Ezequiel "Pino" Solanas | | Project South Movement | 2009 | 2013 |
Buenos Aires City | Alberto Jorge Triaca | | PRO | 2009 | 2013 |
Catamarca | María Julia Acosta | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Catamarca | Genaro Aurelio Collantes | | Radical Civic Union | 2009 | 2009[h] |
Catamarca | Dalmacio Enrique Mera Figueroa | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Catamarca | Pedro Omar Molas | | Radical Civic Union | 2010[i] | 2013 |
Catamarca | Raúl Omar Paroli | | Civic and Social Front of Catamarca | 2007 | 2011 |
Catamarca | María Alejandra Veaute | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Chaco | Viviana Mónica Damilano Grivarello | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Chaco | Sandra Marcela Mendoza | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Chaco | Antonio Arnaldo María Morante | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Chaco | Pablo Eduardo Orsolini | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Chaco | María Inés Pilatti Vergara | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Chaco | Alicia Terada | | Civic Coalition | 2009 | 2013 |
Chaco | Carlos Urlich | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Chubut | Rosa Laudelina Chiquichano | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Chubut | Oscar Rubén Currilen | | Peronist | 2009 | 2013 |
Chubut | Nancy Susana González | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Chubut | Manuel Amor Morejón | | Peronist | 2007 | 2011 |
Chubut | Juan Mario Pais | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Córdoba | Oscar Raúl Aguad | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Córdoba | Gumersindo Federico Alonso | | Civic Front of Córdoba | 2009 | 2013 |
Córdoba | Daniel Edgardo Asef | | Peronist Unity Core | 2010[j] | 2011 |
Córdoba | Griselda Ángela Baldata | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Córdoba | Nora Esther Bedano | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Córdoba | Héctor Eduardo del Campillo | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Córdoba | Gladys Susana Espíndola | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Córdoba | Hipólito Faustinelli | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Córdoba | Francisco José Fortuna | | Federal Córdoba | 2009 | 2013 |
Córdoba | Estela Ramona Garnero | | Federal Córdoba | 2009 | 2013 |
Córdoba | Ernesto Félix Martínez | | Civic Front of Córdoba | 2009 | 2013 |
Córdoba | Heriberto Agustín Martínez Oddone | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Córdoba | Susana del Valle Mazzarella | | Civic Front of Córdoba | 2009 | 2013 |
Córdoba | Paula Cecilia Merchán | | Freemen of the South | 2007 | 2011 |
Córdoba | Jorge Luciano Montoya | | Peronist Unity Core | 2007 | 2011 |
Córdoba | Carmen Rosa Nebreda | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Córdoba | Silvia Storni | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Córdoba | Juan Carlos Vega | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Corrientes | José Ameghino Arbo | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Corrientes | María Josefa Areta | | Frente de Todos | 2007 | 2011 |
Corrientes | Lucio Bernardo Aspiazu | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Corrientes | María Elena Petrona Chieno | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Corrientes | Rodolfo Alfredo Fernández | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Corrientes | Hugo Rubén Perié | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011[k] |
Corrientes | Ana María Perroni | | Front for Victory–PJ | 2011[l] | 2011 |
Corrientes | Agustín Alberto Portela | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Entre Ríos | Antonio Aníbal Alizegui | | Front for Victory–PJ | 2009[m] | 2011 |
Entre Ríos | Raúl Enrique Barrandeguy | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Entre Ríos | Atilio Francisco Salvador Benedetti | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Entre Ríos | Jorge Omar Chemes | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Entre Ríos | María Cristina Cremer de Busti | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Entre Ríos | Gustavo Cusinato | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Entre Ríos | Hilma Leonor Ré | | Civic Coalition | 2009 | 2013 |
Entre Ríos | Lisandro Alfredo Viale | | Socialist Party | 2007 | 2011 |
Entre Ríos | Gustavo Marcelo Zavallo | | Federal Peronism | 2007 | 2011 |
Formosa | Ricardo Buryaile | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Formosa | María Graciela de la Rosa | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Formosa | Juan Carlos Díaz Roig | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Formosa | Carlos Guillermo Donkin | | Front for Victory–PJ | 2010[n] | 2011 |
Formosa | Luis María Fernández Basualdo | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2010[o] |
Formosa | Rafael Ángel López | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Jujuy | María Eugenia Bernal | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Jujuy | Eduardo Alfredo Fellner | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Jujuy | Mario Raymundo Fiad | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Jujuy | Miguel Ángel Giubergia | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
Jujuy | Ermindo Edgardo Marcelo Llanos | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Jujuy | Mario Humberto Martiarena | | Jujuy Peronism | 2007 | 2011 |
La Pampa | Ulises Humberto José Forte | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
La Pampa | Irma Adriana García | | Peronist Union | 2007 | 2011 |
La Pampa | Eduardo Enrique Federico Kenny | | Radical Civic Union | 2007 | 2011 |
La Pampa | María Cristina Regazzoli | | La Pampa Justicialist Party | 2009 | 2013 |
La Pampa | Roberto Ricardo Robledo | | La Pampa Justicialist Party | 2009 | 2013 |
La Rioja | Hilda Clelia Aguirre de Soria | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
La Rioja | Julio César Martínez | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
La Rioja | Alberto Nicolás Paredes Urquiza | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
La Rioja | Marta Beatriz Quintero | | Front for Victory–PJ | 2009[p] | 2011 |
La Rioja | Jorge Raúl Yoma | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Mendoza | Héctor Jorge Álvaro | | Concertation | 2007 | 2011 |
Mendoza | Omar Bruno De Marchi | | Democratic Party of Mendoza | 2009 | 2013 |
Mendoza | Patricia Susana Fadel | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Mendoza | Omar Chafí Félix | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Mendoza | Juan Dante González | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Mendoza | Mariana Juri | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Mendoza | Ricardo Alfredo Mansur | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Mendoza | Guillermo Antonio Pereyra | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Mendoza | Sergio Damián Pinto | | Radical Civic Union | 2009[q] | 2011 |
Mendoza | Enrique Luis Thomas | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Misiones | Juan Manuel Irrazábal | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Misiones | Stella Maris Leverberg | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Misiones | Timoteo Llera | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Misiones | Julia Argentina Perié | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Misiones | Federico Ramón Puerta | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Misiones | Silvia Lucrecia Risko | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Misiones | Alex Roberto Ziegler | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Neuquén | José Ricardo Brillo | | Neuquén People's Movement | 2009 | 2013 |
Neuquén | Alicia Marcela Comelli | | Neuquén People's Movement | 2007 | 2011 |
Neuquén | Olga Elizabeth Guzmán | | Neuquén People's Movement | 2009 | 2013 |
Neuquén | Hugo Nelson Prieto | | Concertation | 2007 | 2011 |
Neuquén | Horacio Rodolfo Quiroga | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Río Negro | Oscar Edmundo Nicolás Albrieu | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Río Negro | Hugo Castañón | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Río Negro | Jorge Alberto Cejas | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Río Negro | Cipriana Lorena Rossi | | Peronist Union | 2007 | 2011 |
Río Negro | Juan Carlos Scalesi | | Federal Consensus | 2007 | 2011 |
Salta | Zulema Beatriz Daher | | Peronist Union | 2007 | 2011 |
Salta | Marcelo Eduardo López Arias | | Peronist | 2007 | 2011 |
Salta | Alfredo Horacio Olmedo | | We Are All Salta | 2009 | 2013 |
Salta | Mónica Liliana Torfe | | Salta Renewal Party | 2007 | 2011 |
Salta | José Antonio Vilariño | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Salta | Walter Raúl Wayar | | Federal Peronist Front | 2009 | 2013 |
Salta | Fernando Yarade | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
San Juan | Graciela María Caselles | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
San Juan | Margarita Ferrá de Bartol | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013[r] |
San Juan | Juan Carlos Gioja | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
San Juan | Ruperto Eduardo Godoy | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
San Juan | Eduardo Mauricio Ibarra | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
San Juan | Héctor Daniel Tomas | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
San Luis | Ivana María Bianchi | | Federal Peronism | 2007 | 2011 |
San Luis | Mario Raúl Merlo | | Federal Peronism | 2007 | 2011 |
San Luis | Sergio Horacio Pansa | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
San Luis | Alberto José Pérez | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
San Luis | Nora Esther Videla | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Santa Cruz | Elsa María Álvarez | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Santa Cruz | Blanca Blanco de Peralta | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Santa Cruz | Eduardo Raúl Costa | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Santa Cruz | Beatriz Liliana Korenfeld | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Santa Cruz | Evaristo Arturo Rodríguez | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Walter Alfredo Agosto | | Federal Peronism | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Jorge Mario Álvarez | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Santa Fe | Celia Isabel Arena | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Santa Fe | Miguel Ángel Barrios | | Socialist Party | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Verónica Claudia Benas | | Popular Unity | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Carlos Alberto Carranza | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Santa Fe | Alicia Mabel Ciciliani | | Socialist Party | 2009 | 2013 |
Santa Fe | Carlos Marcelo Comi | | Civic Coalition | 2009 | 2013 |
Santa Fe | Carlos Alberto Favario | | Democratic Progressive Party | 2009 | 2013 |
Santa Fe | Mónica Haydée Fein | | Socialist Party | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Paulina Esther Fiol | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Juan Carlos Forconi | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Santa Fe | Susana Rosa García | | Civic Coalition | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Daniel Germano | | Federal Peronism | 2009 | 2013 |
Santa Fe | Gustavo Ángel Marconato | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Jorge Alberto Obeid | | Federal Peronism | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Fabián Francisco Peralta | | GEN | 2007 | 2011 |
Santa Fe | Agustín Oscar Rossi | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Santa Fe | Alejandro Luis Rossi | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Santiago del Estero | Norma Amanda Abdala de Matarazzo | | Civic Front for Santiago | 2009 | 2013 |
Santiago del Estero | Daniel Agustín Brue | | Civic Front for Santiago | 2009 | 2013 |
Santiago del Estero | José Alberto Herrera | | Civic Front for Santiago | 2007 | 2011 |
Santiago del Estero | Ana Zulema Luna de Marcos | | Civic Front for Santiago | 2007 | 2011 |
Santiago del Estero | Cristian Rodolfo Oliva | | Civic Front for Santiago | 2009 | 2013 |
Santiago del Estero | Mirta Ameliana Pastoriza | | Civic Front for Santiago | 2007 | 2011 |
Santiago del Estero | Jorge Raúl Pérez | | Civic Front for Santiago | 2007 | 2011 |
Tierra del Fuego | Nélida Belous | | Patagonian Social Party | 2007 | 2011 |
Tierra del Fuego | Rosana Andrea Bertone | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Tierra del Fuego | Mariel Calchaquí | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Tierra del Fuego | Liliana Fadul | | Fueguian Federal Party | 2009 | 2013 |
Tierra del Fuego | Rubén Darío Sciutto | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Tucumán | Germán Enrique Alfaro | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Tucumán | Juan Francisco Casañas | | Radical Civic Union | 2009 | 2013 |
Tucumán | Norah Susana Castaldo | | Radical Civic Union | 2009[s] | 2011 |
Tucumán | Stella Maris Córdoba | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Tucumán | Alfredo Carlos Dato | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Tucumán | Susana Eladia Díaz | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |
Tucumán | Miriam Graciela Gallardo | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Tucumán | Juan Arturo Salim | | Front for Victory–PJ | 2009 | 2013 |
Tucumán | Gerónimo Vargas Aignasse | | Front for Victory–PJ | 2007 | 2011 |